Meist

Meie usume, et kodus peab olema mõnus! Igaühe kodu võiks olla turvaline ja hubane kindlus, kus saab puhkehetki nautida ja energiavarusid taastada.

 

Mis teeb kodust kodu? Armastus! Aga selleks, et end mugavalt tunda, võiksid kodus olla ka imeliste mustritega kvaliteetsest kangast voodipesud, soojad kohevad tekid, pehmed sulepadjad, hea une madratsid, kuninglikud voodid, suured värvilised saunalinad, vallatud vannikardinad, luksuslikud hommikumantlid ja palju-palju muud toredat...

 

Oleme Sinu jaoks välja valinud parimad kodutooted, millega oma pesa olenemata eelarvest mõnusaks ja ilusaks muuta. Oleme uhked, et suur osa Textelle kodukaupu on valminud siinsamas koduses Eestis ja anname endast kõik, et meie kaubavalik edaspidigi kodus olemise rõõmu ja soojust peegeldaks. Meie e-pood on Sulle abimeheks ka siis, kui vajad allergiavabasid tooteid – siin ootavad Sind bambusviskoosist rätikud, tervislikud tatrapadjad ning ökoloogilised madratsid. 

 

Kui vajad kauba kohta lisainfot, siis võta meiega kindlasti ühendust ja aitame teha just Sinu kodu jaoks sobivaima valiku. Liitu Textelle sõpradega Facebookis www.facebook.com/textelle.ee ja lisa oma e-post meie uudiskirja saajate sekka, et Sinuni jõuaksid esimesena parimad pakkumised, vahvad auhinnamängud ja info uute toodete kohta. Textellega on kodus mõnus!
Tere tulemast!