SLEEPWELL vedrumadrats RED Orthopedic

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Tavahind: 299,00 €

Erihind: 233,00 €

Hea lahendus seljavaevuste korral
Pakitud 5-tsooniline pocket vedrustus Vedrutraadi läbimõõt 2,1/2,0
Ühel poolel väga jäik naturaalse kookose kiht, mille peal on kiht kvaliteetset porolooni, teisel profileeritud High Resilience poroloon. Nii on võimalik valida sobivama jäikusastmega pool.
Lisamugavust pakub madratsi mõlemal poolel puuvill
Madratsi külgedel on 3D-kangast riba, mis laseb õhul paremini läbi madratsi liikuda 
Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega
Madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees
Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile
Toote kõrgus 24 cm 


Toodetud Eestis Saadaval on mõõdud 80,90,120,140,160,180x200 cm
Laos kohe olemas mõõt 160 x 200 cm 


Võimalik on tellida ka erimõõdus tooteid.
Tarneaeg 10 päeva
TASUTA kuller üle Eesti

SLEEPWELL vedrumadrats RED Orthopedic

Detailid


Sleepwell'i RED sari on Sulle, kui väärtustad kõrget kvaliteeti ja oled veendunud, et tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse – mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas.
Hilding Anders'i pikaajaline kogemus on leidnud Sleepwell RED sarjas parima väljenduse – laiast tootevalikust leiab iga unegurmaan endale parima kvaliteedi ja kõige sobivama mugavusastmega magamisaseme, madratsi, kušeti või kontinentaalvoodi.
RED sarja valitud toodetes on kasutusel tavalisest poroloonist kvaliteetsem ja vetruvam high resilience poroloon ning magamisel Sinu keha ümber vormuv memory-foam ehk “mäluporoloon”.
RED sarja oluliseks lisaväärtuseks on innovatiivsete kangatöötlustehnoloogiate kasutamine. Sensity™ tehnoloogia aitab ära hoida tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist, vähendades allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.
Intense™ tehnoloogia abil valmistatud madratsikangad aitavad vabastada Sinu keha elektrostaatilisest pingest ning võimaldavad sügavama, pingevabama ja tervistavama une. 


Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega 
SensityTM – esimene 100% naturaalne, allergiat ja astmat vähendav madrats. SensityTM on ainulaadne madratsikatte töötle- miseks loodud tehnoloogia, mille käigus lisatak- se kangale mikrokapslid looduslike probiootiliste bakteritega. 
Need imelised bakterid on inimese - le täiesti ohutud, kuid tekitavad madratsikattel mikrofloora, mis ei sobi elutsemiseks tolmules - tadele, hallitusseentele ja kahjulikele bakteritele. Mikrokapslid on kinnitunud kanga kiududesse ja inimkehaga kokkupuutumisel tekkiv hõõrdumine vabastab järk-järgult baktereid – nii on pidevalt tagatud kaitse soovimatute voodikaaslaste vastu.
Miks on SensityTM probiootilised bakterid kasulikud?
• Imavad niiskust ja puhastavad madratsi inim - keha poolt eritatavatest jääkidest, mis oleks vastasel juhul toidulauaks tolmulestadele ja allergiat põhjustavatele bakteritele.
• Takistavad tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist.
• Neutraliseerivad ebameeldivad lõhnad mad - ratsis. 


Mida teeb SensityTM? 
• Tagab parema hügieeni ja puhtuse.
• Vähendab allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu. 
• Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad.
• Mikrokapslite erilise tehnoloogia tõttu kestab SensityTM mõju kuni 10 aastat.


Sleepwelli BLUE ja RED sarja madratsites on kasutusel 5-tsoonilinepocket-vedrusüsteem, mille puhul on vedrud jagatud eri tsoonides-se vastavalt inimkeha erinevate piirkondade vajadustele - õlgu ningpuusavööd toetatakse tugevamate vedrudega, et vältida nende liig-set madratsisse vajumist. Selliselt on selgroo õige asend tagatud koguunetsükli jooksul.

Lisainformatsioon

Tootekood 25035

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.