Meie usume, et kodus peab olema mõnus! Igaühe kodu võiks olla turvaline ja hubane kindlus, kus saab puhkehetki nautida, energiavarusid taastada ja välja puhata.
Mis teeb kodust kodu? Armastus!

Aga selleks, et end mugavalt tunda, võiksid kodus olla kaimeliste mustritega kvaliteetsest kangast voodipesud, soojad kohevad tekid, pehmedsulepadjad, hea une madratsid, kuninglikud voodid, suured värvilised saunalinad, vallatudvannikardinad, luksuslikud hommikumantlid ja palju-palju muud toredat...

Oleme Sinu jaoks välja valinud parimad kodutooted, millega oma pesa olenemata eelarvestmõnusaks ja ilusaks muuta. Oleme uhked, et suur osa Textelle kodukaupu on valminudsiinsamas koduses Eestis ja anname endast kõik, et meie kaubavalik edaspidigi kodusolemise rõõmu ja soojust peegeldaks.

Meie e-pood on Sulle abimeheks ka siis, kui vajadallergiavabasid tooteid – siin ootavad Sind bambusviskoosist rätikud, tervislikud tatrapadjad ning ökoloogilised madratsid.

Kui vajad kauba kohta lisainfot, siis võta meiega kindlasti ühendust ja aitame teha just Sinukodu jaoks sobivaima valiku.

Liitu Textelle sõpradega Facebookis www.facebook.com/textelle.ee

ja lisa oma e-post meie uudiskirja saajate sekka, et Sinuni jõuaksid esimesena parimad pakkumised, igakuised sooduskoodid, vahvad auhinnamängud ja info uute toodete kohta.

Textellega on kodus mõnus! Tere tulemast!