SLEEPWELL kontinentaalvoodi RED POCKET STORAGE pehme

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

Tavahind: 479,00 €

Erihind: 383,20 €

Toote kõrgus ilma jalgadeta on 56cm Praktiline voodilahendus Koosneb alumisest mahukast panipaigast ja ülemisest kušetist Voodil on kahekihiline vedrusüsteem – üleval 5-tsooniline pakitud (pocket) vedrustus, all mini-bonell Võimalik valida pocket vedru jäikust Vooderdatud High Resilience porolooniga Täiendavat mugavust pakub lisatud puuvillakiht Täiusliku magamismugavuse saavutamiseks soovitame juurde osta kattemadratsi Sleepwelli laia valikuga TOP sarjast Valida on 6 erinevat tooni mööblikanga vahel Võimalik on juurde osta mööblikangaga kaetud peatsiots Juurde on võimalik tellida samast kangast vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi, rohud jm. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile Erimõõte tellida ei ole võimalik. Kahest kušetist on võimalik moodustada ka kontinentaalvoodi mõõtudega 160 või 180cm Sobivad jalad: Sleepwell nurkjalad 5,5 cm, vaata siit Sleepweel plastikjalad, vaata siit

SLEEPWELL kontinentaalvoodi RED POCKET STORAGE pehme

Detailid

RED Pocket Storage kušett pesukastiga.

See toode transporditakse kliendile koju kahes eraldi tükis – ülemine kušeti osa ja alumine hoiukast. See on vajalik selleks, et ühes tükis oleks see toode liiga raske ning kõrgematele korrustele transportimine oleks tihtipeale võimatu. Toote kodus kokkupanemiseks on vaja kahte inimest.

Lisaks pöörake kindlasti tähelepanu, et see toode on üsna kõrge (h=53 cm ilma jalgadeta) ning jalad tuleks valida sellest lähtuvalt. Minu kindel soovitus on see, et kõik meie kušetid on veelgi mugavamad, kui neile peale osta kattemadrats ja siis on RED Pocket Storage’i kõrgus juba 60+ cm.
RED Pocket Storage kušett aluskastiga.

Lisainformatsioon

Tootekood C35203326
värvus hall

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.