SLEEPWELL vedrumadrats BLACK MULTIPOCKET

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

425,00 €

Vedrumadratsite tipptase – üle 500 vedru ühe ruutmeetri kohta


Pakitud 7-tsooniline multi-pocket vedrustus
Suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe
Mõlemad pooled on vooderdatud high resilience porolooniga. Ühel poolel veidi paksem kiht, teisel õhem – võimaldades igaühel valida talle sobiva jäikusega pool. Lisamugavust pakub ühel poolel vill (talve pool), teisel puuvill (suve pool)
Kangas on tolmulestavastase, Sanitized ™ töötlusega
Lisaks on kangal kehatemperatuuri muutumisele reageeriv RucoPur ™ töötlus, mis vähendab higistamise ohtu ning on muuhulgas antistaatilise toimega.
Jäik madrats, vedrutraadi läbimõõt 1,4/1,5
Heledast stetch-kangast madratsikate on eemaldatav ja pestav kuni 60-kraadises vees Toodetud Eestis Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.


Tarneaeg 10 päeva
Laos kohe olemas mõõdud 160x200 cm ja 180 x 200 cm 


Transport üle Eesti TASUTA!

SLEEPWELL vedrumadrats BLACK MULTIPOCKET

Detailid

Sleepwelli BLACK sari on neile, kes lepivad ainult parimaga.
Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain. BLACK sarja peab Sleepwell uhkusega oma lipulaevaks. Selle sarja kvaliteedigarantiiks ja tasemenäitajaks on Hilding Andersi teised luksusbrändid, mis räägivad iseenda eest: Jensen, Carpe Diem, Bico, Pullmann, Andre Renault ja Ekens.


BLACK kollektsioonis kasutatakse ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket-vedrustust, kus vedrusid on ruutmeetri kohta üle kahe korra rohkem kui tavalisel pocket-vedrustusel. Selline süsteem tagab kogu kehale palju täpsema toe, kuivõrd toetuspunktide arv on sedavõrd suur. Nii on Sinu kehale kogu unetsükli vältel tagatud ergonoomiline magamisasend.


Sarja materjalide valik ulatub high resilience - poroloonist profileeritud lateksi (4,5 cm) ja perforeeritud SereneTM poroloonini.
Madratsikangaste töötlemisel kasutatud innovaatiline tehnoloogia RucoPurTM reguleerib une ajal Sinu keha magamistemperatuuri.


RucoPur TM – alati ideaalne magamistemperatuur
Inimese keha on justkui tipptehnoloogia, hoidesoma temperatuuri püsivalt umbes 37° C juures.Meie sisemine kontrollsüsteem ei luba kehal ülekuumeneda, vaid kaitseb meid läbi higistamis-protsesside. Selleks, et inimkeha suudaks opti-maalselt funktsioneerida, peavad muuhulgas kakangad, mis otseselt kehaga kokku puutuvad,üldist regulatsioonimehhanismi toetama.


Selleksongi loodud innovaatiline RucoPurTM kangatöötlus. Kuidas RucoPurTM töötab?
Kehalt eralduvat niiskust tuleb kehaga kokku-puutes olevatel kangastel imada nii mõnigi kordolulistes kogustes, vältimaks keha alajahtumist.Teisest küljest peab kangas suutma vabastadaoma kiududes sisalduvat niiskust just siis, kuikeha jaoks on seda vaja, tekitades seeläbi jahu-tusefekti.
RucoPurTM kangas on hüdrofiilne – seetähendab, et tema toimimismehhanism on peasama nutikas nagu meie kehalgi.Lihtsalt öelduna tunneb RucoPurTM ära Sinukeha erinevad piirkonnad, mis öö jooksul vajavadkas rohkem jahutust või soojendust, et tagadameeldiv ja ühtlane 37° C lähedane temperatuur.
RucoPurTM kanga saladus peitub DMM tehno-loogias (Dual-Moisture-Management techno-logy), kus hüdrofiilsete omadustega kangakiudimavad liigse niiskuse endasse.


Mida teeb RucoPurTM? •
Lisab kangale hüdrofiilsed omadused, misloovad sobivad tingimused maksimaalseksniiskusregulatsiooniks – vähem higistamist,vähem külmatunnet.
• Muudab kanga mõnusalt pehmeks ja keha-sõbralikuks.
• Annab kangale antistaatilised


TX-kood: MTRSL 25004 SLEEPWELLBED

Lisainformatsioon

Tootekood 25004

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.