Turvaline ostukoht
 
 
 

Dormeo madrats iMemory Silver

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

299,99 €


Ühel madratsil on neli kõvaduse järku


Dormeo madrats iMemory Silver on ideaalne lahendus kõigi jaoks tänu kohandatavale kõvadusele, mis tagab täieliku mugavuse ja parema une.  • revolutsiooniline neli ühes süsteem pakub isiklike vajaduste järgi kohandatud mugavust

  • kolmetsooniline täidis pakub kehale ergonoomilist tuge, tänu millele keha lõdvestub ja taastub

  • mäluvahu kiht kohandub kehavormide järgi jalõdvestab pinges ja valusaid lihaseid

  • Klimaliidi ja hõbedakiududega kaitsekiht reguleerib temperatuuri, on allergiavaba, antimikroobne ja seenevastane

  • madratsi kate on eemaldatav ja pestav 60-kraadise veegaº – nii kuum vesi hävitab tolmulestadinimesed, kes magavad Dormeo iMemory Silveri madratsil, ütlevad, et nad on sellega väga rahul.

* Allikas: Dormeo madratsi iMemory Silver rahulolu-uuring (n = 234)
PEHMEM

KÕVEM


Revolutsiooniline pööratav täidis, mille üks pool on kõvem ja teine pehmem


Kahe erineva tihedusega ümberpööratav kahekordne täidis võimaldab valida madratsi kõvadust vastavalt isiklikele vajadustele ja eelistustele. Teha pole vaja muud kui avada madratsi kate ja keerata ja tõsta ülespoole see täisisekiht, mis sobib sulle kõige paremini.  • Sinine kiht pakub jäigemat tuge ja on kõvem. Kõigile, kes soovivad magada kõval pinnal ja vajavad oma keharaskusele paremat tuge.

  • Oranž kiht pakub pehmemat tuge ja selle kohandumisvõime on suurem. Kõigile, kes soovivad magada pehmemal pinnal ja vajavad oma keharaskusele vähem tuge.


Madratsikatte külge tepitud mäluvahukiht leevendab survepunkte ja aitab lihastel lõdvestuda. See tekitab kergusetunde ja võimaldab magada täiesti rahulikult, ilma vähkremise ja pideva külje keeramiseta.


Individuaalne jäikuse valik4 eri võimalust ühesainsas madratsis


Madratsi iMemory Silver täidis koosneb kõvemast ja pehmemast poolest, mida võib vabalt ümber tõsta, samas kui ka mäluvahuga täiendatud katte külje vahetamine kas suurendab või vähendab madratsi kõvadust. Teha pole vaja muud kui pöörata täidise pooli, et saada pehmem, keskmine, kõva või väga kõva madrats.
1. Pehmem

2. Keskmine

3. Kõva

4. Väga kõva

See on pehmem madrats, millele lisab pehmust mäluvaht madratsikattes – sobib suurema kehamassiga inimestele.

Pöörates katte teistpidi, muutub madrats keskmiselt kõvaks ja sellist madratsit eelistavad küljel magajad.

Keerates keskmise jäikusega osa ümber, on sinu käsutuses kõva madrats, mis sobib selili magajatele.

Keerates aga katte ümber, … nii et madratsikatte mäluvahukiht jääb madratsi alla, on sul väga kõva madrats, mis sobib väiksema kehamassiga inimestele.Suurepärane lahendus paaridele


Kaheinimesemadratsitel on kaks eraldi pööratavat täidist ja mõlemad saavad valida oma lemmikkõvaduse, nii et kaob vajadus osta kaks erinevat madratsit.


Kuna täidise eraldi osi katab üks kate, ei teki kahe madratsi vahele ka ebamugavat vahet, mis tekiks kahte eraldi madratsit kasutades.


Madrats iMemory Silver tagab õige ergonoomilise toetuse kogu kehale


Mäluvahukiht leevendab survepunkte ja madratsi kolm tsooni tagavad õige ergonoomilise toe kaelale ja peale, nimmepiirkonnale ja alaseljale ning jalgadele.

Tarneaeg ca 1 nädal.

TASUTA KOJUVEDU.

Dormeo madrats iMemory Silver

Detailid

.

Lisainformatsioon

Tootekood 25044

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.