Madratsid ei ravi seljavalu!

Pole midagi kosutavamat, kui magada sügavalt kogu öö ja asuda reipana uue päeva toimingute kallale. Kahjuks kannatab tänapäeval järjest enam inimesi seljavaevuste käes, mis muudavad igaöise rahuliku une kättesaamatuks unistuseks. Vana ja lohkuvajunud madratsi väljavahetamine toob kindlasti mõningat leevendust, sest õigesti valitud madrats pakub selgroole vajalikku toetust. Tugevamate valude puhul jääb aga sellest üksi väheks, seepärast tasub kõrva taha panna paar kodust ravinippi.

Textelle – 10 aastat õppimist, rõõmu ja põnevust!

2018. aasta kevadel tähistame Textelle 10. sünnipäeva. Pood, mis esialgu müüs vaid froteerätikuid, pakub nüüd peamiselt eestimaiseid kodukaupu pajalappidest kontinentaalvooditeni. Tee siia punkti on kulgenud üle kivide ja kändude, kuid samas toonud ka uskumatult palju meeliülendavaid kogemusi ja avastamisrõõmu. Kui pead plaani ettevõtluses kätt proovida, siis annab Textelle tegevjuhi Anu kogemuslugu Sulle kindlasti mõtteainet ja inspiratsiooni!

Kuidas pakkida jõulukinke?

Pühadeaegne sigin-sagin ei luba ilmselt paljudel meist kingituste pakkimise peale liialt palju aega kulutada, kuid kui leiad enne jõuluvana ette astumist paar vaba momenti, siis tasub kindlasti kleeplindist ja lumememme-mustrilisest klantspaberist kaugemale mõelda – kaunis pakend muudab kingituse ju veelgi erilisemaks!

Siid – tekstiilide kuninganna

Käes on aasta kõige pimedam periood, mil võib rahumeeli ennast hellitada lasta millelgi keha ja meeli paitaval, näiteks siidist voodipesul. Siid on õigusega tituleeritud tekstiilide kuningannaks, sest lisaks luksuslikule välimusele on sellel materjalil väga palju teisi suurepäraseid omadusi. 

Poe sügistuulte eest peitu!

Hoidised on purkides, töö- või koolielu on hoo sisse saanud, värvilised lehed sillutavad jalutusrada ja päevad on hakanud lühemaks muutuma. Käes on sügis. See romantiline periood, mil jahedamad ja tuulisemad ilmad annavad loa tubasteks tegevusteks. Sügis on küll ka pime ja jahe aastaaeg, kuid oma maitse järgi kodu sisustades võib see olla üks nauditavamaid. Aurav teetass kõrvale ja e-poest mõnusaid kodukaupu valima!

Tooted 21 kuni 25 koguarvust 81

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. ...
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. ...
  9. 17