Erimõõdulised madratsid – kuidas neid tellida?

Standardmõõdus madratsid ei pruugi igasse koju sobida, sest aina populaarsemaks on muutumas käsitöömööbel, mis tehakse spetsiaalselt ruumide suurust ja eripära arvesse võttes. Ja vahel on ka tehaseliinilt tulnud mööblitükid levinud mõõtudest paar sentimeetrit suuremad või väiksemad, vastavalt sellele, kuidas moodne tootedisain parasjagu ette näeb.

Kuidas ravida unetust?

Küllap on Sullegi see olukord tuttav: oled juba tund aega tagasi voodisse pugenud, kuid und ei tule ega tule…Selle asemel keerlevad peas tuhanded mõtted ja hommik hiilib salamahti aina lähemale. Äratuseni on jäänud 6 tundi, nüüd 5, nüüd 4…“Kui ma kohe magama jään, siis saan enne tööleminekut kasvõi paar väärtuslikku tunnikest suigatada!“ Aga und ei tule, hoolimata sellest, et päevapinged on Su nii põhjalikult ära väsitanud. Lõpuks õnnestub korraks tukastada, et siis vaevalt tund aega hiljem silmad äratuskellahelina peale taas lahti lüüa. Kuidas sellest tüütust murest vabaneda?

Textelle e-poe koduhaldjas

Textelle kodulehel on üleval mobiilinumber, millelt saad alati vastused kõigile kodukaupu ja tellimusi puudutavatele küsimustele. Kes on aga teisel pool telefonitoru? Saame lähemalt tuttavaks: Textelle asutaja ja tegevjuht Anu Raun!

7 nippi, kuidas kodu lapse jaoks turvalisemaks muuta

Kodu ettevalmistamine pisikese maailmakodaniku tulekuks on ilus ja põnev aeg. Kõige tähtsam on läbi mõelda turvalisuse aspekt – kuidas muuta kodu lapse jaoks võimalikult mugavaks ja ohutuks?

Madratsid ei ravi seljavalu!

Pole midagi kosutavamat, kui magada sügavalt kogu öö ja asuda reipana uue päeva toimingute kallale. Kahjuks kannatab tänapäeval järjest enam inimesi seljavaevuste käes, mis muudavad igaöise rahuliku une kättesaamatuks unistuseks. Vana ja lohkuvajunud madratsi väljavahetamine toob kindlasti mõningat leevendust, sest õigesti valitud madrats pakub selgroole vajalikku toetust. Tugevamate valude puhul jääb aga sellest üksi väheks, seepärast tasub kõrva taha panna paar kodust ravinippi.

Tooted 16 kuni 20 koguarvust 80

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. ...
  8. 16