Uue kodu sisustamine

Paljud teist juba teavad, et minu tütretirts Anni elab Austraalias. Kui meie siin oleme harjunud sellega, et mööblit saab poest või äärmisel juhul vanemate pööningult, siis Austraalias tuleb mööbel vahel hoopis ootamatumast paigast – otse tänavalt. Kes on väga peps, sel pole mõtet edasi lugeda, aga kui oled boheemlasliku natuuriga nagu mina, siis vast kannatad välja.

Voodi versus kušett

Kušett seostub paljude jaoks eelkõige nõukogudeaegsete diivanvoodite ja ühikatega, kuid tegelikult on kvaliteetne kušett suurepäraseks alternatiiviks klassikalisele voodi ja madratsi kombinatsioonile.

Sleepwell

Sleepwell – ilus päev algab hästi magatud ööst

Kevadel tõi Sleepwell turule uue kollektsiooni, mis on varasemast veelgi mugavam ja kvaliteetsem. Endiselt on olemas mitmed vanad lemmikud, nagu näiteks Sleepwell Red mootorvoodi, luksuslik sahtlitega Sleepwell Black kontinentaalvoodi ja Blue sarja kušetid, kuid saabunud on ka täiesti uusi põnevaid uneasemeid, millest ilmselt üsna pea samasugused hitt-tooted saavad.

Siidist voodipesu – ideaalne kingitus noorpaaridele!

Suvi on pulmade ja pillerkaari aeg. Kuigi paljud värskelt abieluranda sõudjad ootavad kingitust ümbriku sees, on järjest enam ka neid, kes eelistavad midagi personaalsemat ja läbimõeldumat. Siidist voodipesu on luksuslik, romantiline ja samas ka praktiline – siid sobib kasutamiseks aastaringselt ja õige hoolduse korral säilitab oma kauni väljanägemise pikaks ajaks. Seetõttu on siidist voodipesu ilus kink nii värskelt armunutele kui ka neile, kes hõbe- või kuldpulmi tähistavad!

Tooted 11 kuni 15 koguarvust 80

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16