Koolilapse tuba

Millega sisustada koolijütside magamistuba?


Septembri lähenedes tunnen ma alati suurt rõõmu sellest, et minu lapsed juba suured ja iseseisvad on. Sõbrannade pealt näen, et tänapäeval on asjad palju keerulisemad kui vanasti, kuigi võib-olla see lihtsalt tundub nii. Selleks, et vähemalt koolilapse toa sisustamise osas kuidagi abiks olla, tegin väikse nimekirja sellest, millest alustada ja mida mööbli valikul silmas pidada.

Puuvillasatiinist voodipesu

Puuvill on kõigile tuttav naturaalne materjal, mida valmistatakse puuvillataimedest. Puuvillasatiini peetakse aga tihtipeale sünteetiliseks kangaks, seda eelkõige tema läikiva välimuse ja sileda tekstuuri tõttu.

Uue kodu sisustamine

Paljud teist juba teavad, et minu tütretirts Anni elab Austraalias. Kui meie siin oleme harjunud sellega, et mööblit saab poest või äärmisel juhul vanemate pööningult, siis Austraalias tuleb mööbel vahel hoopis ootamatumast paigast – otse tänavalt. Kes on väga peps, sel pole mõtet edasi lugeda, aga kui oled boheemlasliku natuuriga nagu mina, siis vast kannatad välja.

Voodi versus kušett

Kušett seostub paljude jaoks eelkõige nõukogudeaegsete diivanvoodite ja ühikatega, kuid tegelikult on kvaliteetne kušett suurepäraseks alternatiiviks klassikalisele voodi ja madratsi kombinatsioonile.

Tooted 11 kuni 15 koguarvust 81

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 17