Textelle läbis värskenduskuuri!

Textelle läbis värskenduskuuri!

Sleepwelli madratsid ja teised kodumaised kodukaubad uuenenud e-poes

Armsad sõbrad, mul on teile üks suurepärane uudis – äsja sai valmis Textelle uus e-pood https://madratsidvoodid.com/! Kaasaegse disainiga, mobiilisõbralik ja kerge kasutada, nagu üks tänapäevane veebikauplus olema peab.

Moodsa väljanägemisega lehel on alles kõik vanad lemmikud: Sleepwelli madratsid  ja kontinentaalvoodid, kodumaisest lambavillast valmistatud tekid ja padjad, Viljandis õmmeldud etnomustriline voodipesu, Wendre  allergiavabad tooted ja palju muud, mida oma magamistoa sisustamiseks vajad.

Kodumaised kodukaubad

Kodumaised kodukaubad


Eestist pärit tooted löövad põhjanaabrite juures laineid


Käesolev aasta on Textellele olnud mitmes mõttes märgiline. Aprillis tähistasime 10. sünnipäeva, mõned kuud varem avasime aadressil textelle.fi uuendatud soomekeelse e-poe. Soome turul olen toimetanud juba 2012. aastast saadik, aga tänavu tunnen, et nüüd on kauplus põhjanaabrite juures korraliku hoo sisse saanud. Head asjad võtavad aega, üleöö ei juhtu tavaliselt midagi. Eestimaised kodukaubad on soomlaste seas väga populaarsed, sest siinsed tootjad kasutavad palju naturaalseid kangaid ning see on Skandinaavias tugev müügiargument.

Vaibad

Eestimaised vaibad koju ja kontorisse


Kodumaise tootja Oteksi põrandakatted on küll erinevalt Aladini võluvaibast mittelendavad, kuid selle eest on neil palju teisi häid omadusi.

 

Oteks on tõeliselt staažikas ettevõte – tänavu saavad nad juba 26-aastaseks! Peamiselt kasutatakse vaipade valmistamiseks puuvillast trikoopaela ja puuvillasest tekstiilist kaltsumaterjali, lisaks on tootevalikus ka erinevates värvitoonides PVC vaibad.

Koolilapse tuba

Millega sisustada koolijütside magamistuba?


Septembri lähenedes tunnen ma alati suurt rõõmu sellest, et minu lapsed juba suured ja iseseisvad on. Sõbrannade pealt näen, et tänapäeval on asjad palju keerulisemad kui vanasti, kuigi võib-olla see lihtsalt tundub nii. Selleks, et vähemalt koolilapse toa sisustamise osas kuidagi abiks olla, tegin väikse nimekirja sellest, millest alustada ja mida mööbli valikul silmas pidada.

Puuvillasatiinist voodipesu

Puuvill on kõigile tuttav naturaalne materjal, mida valmistatakse puuvillataimedest. Puuvillasatiini peetakse aga tihtipeale sünteetiliseks kangaks, seda eelkõige tema läikiva välimuse ja sileda tekstuuri tõttu.

Tooted 6 kuni 10 koguarvust 80

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16