Rahvuslikud mustrid kodutekstiilil

Etnomustrid loovad kodutunnet


Rahvuslikud mustrid ja naturaalne kangas moodustavad võluva kombinatsiooni, seda nii rõivaste kui ka kodutekstiili puhul.

 

Nuputad, kuidas äsja renoveeritud talumajas vanade aegade hubasust säilitada? Kihelkonnatriipudes padjad, etnomustriga tekid ja tikanditega köögirätikud on kindla peale minek (loe: ämm ei hakka tuppa astudes kohe linnarahva maitsetuse üle ohkima). Murrad pead, mida presidendi vastuvõtule selga panna? Kodukandi rahvarõivas meeldib ühtmoodi hästi nii publikule kui moepolitseile. Tahad teha meeldejääva kingituse võõrsil elavale sõbrale? Eestimaiste motiividega kodutekstiil paneb igaühe heldima.

Jõulukingid

Mida kinkida emale, isale, lastele ja sõpradele?


Jõulud tulevad alati sama ootamatult nagu esimene lumi. Niipea kui kurgid purki saavad, on juba sügis ja siis järsku vaid loetud nädalad jõuludeni. Igal aastal luban endale, et seekord valmistun pühadeks õigeaegselt – kingid ostan enne kaubakeskuste jõulumöllu algust ära ja pakkimist ei jäta 24. detsembri hommikuks.

 

Ideed on üllad, aga teostusega nii nagu alati: lihtsalt nii kiire on, et pole sellelgi aastal mõtlemisest kaugemale jõudnud. Õnneks on mul midagi, mis hädast välja päästab – suur ladu ja rikkaliku valikuga e-pood! Ja siit leiad abi Sinagi, kes Sa minuga samas paadis oled.

Textelle läbis värskenduskuuri!

Textelle läbis värskenduskuuri!

Sleepwelli madratsid ja teised kodumaised kodukaubad uuenenud e-poes

Armsad sõbrad, mul on teile üks suurepärane uudis – äsja sai valmis Textelle uus e-pood https://madratsidvoodid.com/! Kaasaegse disainiga, mobiilisõbralik ja kerge kasutada, nagu üks tänapäevane veebikauplus olema peab.

Moodsa väljanägemisega lehel on alles kõik vanad lemmikud: Sleepwelli madratsid  ja kontinentaalvoodid, kodumaisest lambavillast valmistatud tekid ja padjad, Viljandis õmmeldud etnomustriline voodipesu, Wendre  allergiavabad tooted ja palju muud, mida oma magamistoa sisustamiseks vajad.

Kodumaised kodukaubad

Kodumaised kodukaubad


Eestist pärit tooted löövad põhjanaabrite juures laineid


Käesolev aasta on Textellele olnud mitmes mõttes märgiline. Aprillis tähistasime 10. sünnipäeva, mõned kuud varem avasime aadressil textelle.fi uuendatud soomekeelse e-poe. Soome turul olen toimetanud juba 2012. aastast saadik, aga tänavu tunnen, et nüüd on kauplus põhjanaabrite juures korraliku hoo sisse saanud. Head asjad võtavad aega, üleöö ei juhtu tavaliselt midagi. Eestimaised kodukaubad on soomlaste seas väga populaarsed, sest siinsed tootjad kasutavad palju naturaalseid kangaid ning see on Skandinaavias tugev müügiargument.

Vaibad

Eestimaised vaibad koju ja kontorisse


Kodumaise tootja Oteksi põrandakatted on küll erinevalt Aladini võluvaibast mittelendavad, kuid selle eest on neil palju teisi häid omadusi.

 

Oteks on tõeliselt staažikas ettevõte – tänavu saavad nad juba 26-aastaseks! Peamiselt kasutatakse vaipade valmistamiseks puuvillast trikoopaela ja puuvillasest tekstiilist kaltsumaterjali, lisaks on tootevalikus ka erinevates värvitoonides PVC vaibad.

Tooted 6 kuni 10 koguarvust 81

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 17