Madrats ja kattemadrats – tähtsad mõlemad

Arvestades, et kolmandiku elust veedame me magades, peaks madrats olema su magamistoa sisustamisel kõige tähtsam otsus. Vali oma vajadustele mittevastav madrats ja tulemusena veedad  rohkelt öid väherldes ja külge pöörates lootuses end kuidagigi mugavamalt sisse seada ning seejärel järgmisel hommikul tõusta kange ja valusa seljaga ning rohkem kurnatuna kui enne voodisse minekut. 

Millisest materjalist voodipesu valida?

Kui lähed ostma voodipesu, siis oleks ka hea eelnevalt teada voodipesu valmistamisel kasutatavate kangaste liike. See aitab sul valida just sulle sobiva voodipesu.

Voodipesuga allergeenide vastu

Kui oled allergik, siis ehk ei saa sa oma allergiaid täielikult ise kontrollida, küll aga saad hoolitseda selle eest, et miski sind ümbritsev neid vähemalt ei soodustaks. Ja usu või mitte, aga ka voodipesul on siin oma osa. 

Voodipesu ABC

Kui sinu uue aasta lubadus oli järgmisel aastal rohkem magada, siis oled sa teel tervema ja ärksama elustiili poole. Voodi on koht, kus sa alustad ja lõpetad oma päeva ning kus veedad ligi kolmandiku oma elust.

Madratsid Vana-Egiptusest tänapäevani

Sõna “madrats” tuleneb Araabia sõnast "matrah", mis tähendab “midagi mahavisatut” või “kohta, kuhu midagi on maha visatud” ning seega mingit matti või pehmendust.

Tooted 76 kuni 80 koguarvust 81

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. ...
  3. 13
  4. 14
  5. 15
  6. 16
  7. 17