20 jõulukingiideed sõpradele ja perele!

Detsember on alanud ja taas on kätte jõudmas imeline jõuluaeg. Piparkoogilõhnaline soe köök, värskelt ahjust võetud jõulusai, ehete säras kuusk ning mõnus ärevus hinges annavad aimu sellelt, et üsna pea on saabumas jõulud, mil terve pere on taas koos, kiired tööasjad jäetakse kasvõi üheks õhtuks kõrvale ning nauditakse üksteise seltskonda ja traditsioonilist õhtusöömaaega. Ilusad kingitused, jõulurahu ja patareide laadimise aeg. Tõeline idüll, kas pole! 

Värvid vannitoas

Millistes värvitoonides on kujundatud Sinu vannituba? Kas on tegemist kutsuva ja lõõgastava oaasiga või hoopis selle ainsa ruumiga kodus, mille sisustus on eklektiline ja pigem praktiline kui esteetilist naudingut pakkuv? Tegime natuke uurimistööd selles osas, milliseid värvigammasid ning kujundusnippe sisustusajakirjad ja -eksperdid vannitoa jaoks soovitavad. 

Idamaised ahvatlused Türgist

Jahe ja vihmane suvi oli kui vesi reisikorraldajate veskile: küllap on sel aastal veelgi enam neid, kes sügistalvised külmad ilmad vähemalt osaliselt soojal rannaliival plaanivad veeta. Juba selle aasta mais teatasid reisibürood, et talviste puhkusereiside seas koguvad Türgi, Küprose ja Dubai kõrval populaarsust ka Bali, Mauritius ja Hawaii saared. Lõõgastav oleskelu kaunil palmisaarel laeb patareisid, aitab end töömuredest välja lülitada ning annab värske perspektiivi argipäevastele mõtetele. Vaatad oma tegemisi jutkui kusagilt eemalt ja tõded, et pole see elu nii keeruline midagi – päevast-päeva askeldades ning oma väikses maailmas ringi siblides kipume me selle tihtipeale ära unustama ja veeretame ise oma teele asjatuid raskusi, selle asemel, et igat päeva nautida ning kõigest täit rõõmu tunda.

Miks on vaja kattemadratsit?

Kattemadrats pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ja lisab juurde mugavust. Kui Sinu voodi koosneb kahest madratsist, siis kaotab kattemadrats ebamugava vahe kahe madratsipoole vahel. Kattemadratsi võib panna ka lahtikäivale diivanile või lausa põrandale, kui vajad külaliste jaoks ajutist magamisaset.

Kattemadrats pikendab ka põhimadratsi eluiga ja seda on palju odavam välja vahetada, kui alumist paksu madratsit. Kattemadrats kaitseb alumist madratsit määrdumise ning kulumise eest ja ka voodilina on selle peale lihtsam sättida ning ääred kahe madratsi vahele peitu panna. 

Inglaslikud kontinentaalvoodid võidavad populaarsust ka põhjamaises Eestis

Textelle e-poes on väga populaarseks osutunud võõrapärase nimegakontinentaalvoodid.
Need, kes on sellise magamisaseme koju soetanud, kiidavad voodi mugavust jauniversaalsust, sest tänu erinevatele voodikatetele ja dekoratiivpatjadele saab selle ilma äärteta diivani-tüüpi voodi sobitada igasuguste erinevate sisekujundusstiilidega. Muidugi võib lisaefekti jaoks valida juurde ka laia ja kuningliku peatsi, mis voodile veelgi suurusugusust ja võimsust lisab.

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 81

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. ...
  3. 8
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  8. ...
  9. 17