Lambavillatooted on nõutud kaup

Villatooted


Vill on mõnus ja naturaalne materjal, mis oma suurepäraste omaduste tõttu sobib kasutamiseks aastaringselt, kuid erilise hoo saab villakaupade müük sisse ikka siis, kui ilmad külmad ja suvine soojus näib veel igaviku kaugusel olevat.

Villatekid aitavad lõõgastuda

Mis seal imestada, jahedatel vihmastel õhtupoolikutel armastan minagi end diivanil villapleedi seltsis kerra tõmmata ja nõmmliivatee saatel lemmikfilme vaadata. Textelle lambavillatooted tulevad enamjaolt minu kodulinnast Viljandist ning nende hulgas on nii villased madratsikatted, koheva sisuga villatekid kui ka mõnusa puuvillase katte ja lambavillase täidisega padjad.

Kõik villatekid pesu ei karda

Looduslik, antibakteriaalne ja hingav lambavill aitab hoida õiget kehatemperatuuri ning seepärast on lambavill hea kaaslane igal aastaajal. Kui kloppimiste ja tuulutamistega väga palju möllata ei malda, siis võta pestava villaga tekid ja padjad, mis teevad elu eriti lihtsaks ja mugavaks.

Lambavill aitab leevendada unetust ja närvipingeid, ning nii mõnedki tuttavad kiidavad villa kui liigesevalude käest päästjat. Kindlasti on naturaalne lambavill kõikvõimalike sünteetiliste materjalidega võrreldes kordades parem valik, seepärast sobivad villatekid ja villapadjad isegi pere kõige pisemate jaoks.

Kui tagument kardab külma

Sõpradele olen kingiks viinud villaseid madratsikatteid, sest minu meelest on need praegusel aastaajal asendamatud. Autoistmete tarbeks on loodud laia kummipaelaga lambavillased toolikatted, mis sobivad hästi ka kontoritoolile. Villane istumisalune on nahasõbralik ja hea alternatiiv tavalisele nahkkattele, mis võib kergesti higistama ajada.

Kes on tavalisele lambavillale allergiline, sellele soovitan meriinovillatekke ja -patju. Meriinovill on antibakteriaalne ja seda peetakse tavalisest lambavillast veelgi kvaliteetsemaks ja pehmemaks. Villatoodete valik on nii suur, et selle kõige õigema teki ja padja leidmine võib olla päris aeganõudev protsess. Seepärast ära kõhkle minuga nõu pidamast (52 44 113, info@textelle.ee), oskan Sulle kindlasti mõned head näpunäited anda ????. Kui asud Harjumaal, ootan Sind külastama Textelle uut poodi, mis asub Laagri Hyper Rimis (Pärnu mnt 556a) ja kus saad paljusid villatooteid enne ostu ka oma käega katsuda!