Sõrala taluLäbi aastate oleme Textelle e-poes püüdnud hoida võimalikult palju kodumaist tootevalikut ning uut kaupa otsides püüame alati eelistada neid kaubamärke, mis on pärit siitsamast kodusest Eestist. Tänaseks on ligikaudu 90% meie poes müüdavatest toodetest eestimaised ning valmistatud hoole ja armastusega nii pealinnas, Lõuna-Eestis kui ka ühe kauge metsatalu hubase katuse all.

 

Nii näiteks pärinevad Viljandist lisaks folgile ja paadimehele ka Dreamlandi villatooted  ja rahvusliku mustriga voodipesukomplektid. Viljandi õmblejannade kärmete käte vahel valmivad naturaalsest kangast padjapüürid ja tekikotid, aga ka pehmed soojad villatekid ning kaunite mustritega kohevad padjad. Tervisesõbralikud ja ülipopulaarsed tatrapadjad tulevad Sõrala talu peremehe nobedate näppude vahelt ning on saanud  nii eestlaste kui ka Soome ja Rootsi klientide absoluutseks lemmikuks.

 

Seades sammud Põhja-Eestisse, ei saa üle ega ümber Eesti madratsitootmise lipulaevast Sleepwellist. Skandinaavia Hilding-Anders kontserni kuuluva Sleepwelli hea une madratsid, kušetid ja kontinentaalvoodid toodetakse tegelikult sugugi mitte piiri taga, nagu kaubamärgi nime järgi arvata võiks, vaid hoopistükkis Jüris!

Tallinnas on meie heaks koostööpartneriks Merimetsa Tugikeskus, kus õmmeldakse imeilusaid voodipesukomplekte ja mille abil Tugikeskuse kliendid saavad tasapisi enda jaoks mugavas tempos oma päeva sisustada. Meie jaoks on oluline toetada  inimesi, kel muidu on keeruline tavaelus rakendust leida ja seetõttu üritame anda oma panuse sellesse, et igaühel oleks võimalik elada täisväärtuslikku ja eneseteostust pakkuvat elu.

 

Liikudes edasi mere poole tuleb vastu Kopli poolsaar, mis igal aastal järjest populaarsemaks elu- ja tööpaigaks on kujunemas. Siit pärinevad sügise hakul Textelle e-poodi lisandunud mugavad tugitoolid ja uhked diivanid, mis põhjamaa pimedatel õhtutel hea meelega omaniku kaissu võtavad ja päeva jooksul kogutud stressist välja lülitada aitavad.

 

Oleme alati uute ja vahvate kodumaiste kaubamärkide otsingul ning püüame teha endast kõik oleneva, et pakkuda Sulle alati kvaliteetset ja huvitavat tootevalikut. Peatselt saabuva Eesti Vabariigi 100. aastapäeva valguses on meil rõõm tõdeda, et Eestis valmistatud kodukaubad muutuvad üha populaarsemaks ning järjest enam on neid kliente, kes teadlikult ja uhkusega eelistavad eestimaist.