Muinasjutulised unenäod igaks ööks

Sleepwell


Sleepwelli madratsid on pikka aega olnud Textelle lipulaevaks ja justkui tellitult valmis läinud kevadel Sleepwelli uus kollektsioon.

 

Sleepwelli madratsid ja voodid toovad hea une


Oma uudistooteid tutvustas Sleepwell mulle nii: "Hea uni on elu eliksiir, turgutus kehale ja vaimule, asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Hästi magatud öö on energia ja vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks. On üllatav, kui vähe pööratakse tegelikult tähelepanu oma magamisasemele. Inimesed, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ei oska sageli seostada oma halba und ja tervisehädasid voodi viletsa seisukorraga. Sleepwelli madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus, suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda."

 

Kirjutan sellele kahe käega alla. Me veedame nii suure osa oma ajast magades, aga tihtipeale on just voodi, madrats ja voodipesu see, millesse kõige vähem investeeritakse. Jah, uhke kontinentaalvoodi ja tippkvaliteediga madrats on igale perele suur väljaminek, aga õige kasutamise korral teenivad need esemed Sind aastaid ja kui kulutatud summa kasutuspäevade peale ära jagad, siis 40 eurosenti igaöise kosutava une eest ei olegi ju teab mis palju?

 

Unegurmaanide lemmikud


Mitmetest uutest ja uuendatud Sleepwelli toodetest olen teile juba lähemalt rääkinud (näiteks fantastiline uus voodi Black Continental Air Pocket ), aga kolm neist on teenimatult tähelepanust ilma jäänud.

 

Luksuslik Black sarja kontinentaalvoodi sahtlitega


Voodikomplekti kuuluva vedrumadratsi sisuks on ülimugav 7-tsooniline multi-pocket vedrustus, mille suur vedrude arv tagab kehale maksimaalse toe.  Vedrumadratsi mõlemad pooled on vooderdatud High Resilience porolooniga.  Ühel poolel veidi paksem kiht, teisel õhem – võimaldades igaühel valida talle sobiva jäikusega pool.

 

Valida on 8 erineva tooniga mööblikanga vahel, seepärast sobib Black sarja sahtlitega kontinentaalvoodi igasse interjööri, olenemata sellest, millises värvigammas magamistuba sisustatud on. Rahulik beež, õrn helesinine või hoopis rustikaalne pruun – usun, et Sleepwelli kangaste hulgast leiab igaüks sobiva variandi.

 

Voodijalgade ja peatsiotsade valik on samuti muljetavaldav: šampuseklaasi-kujulised metalljalad trendikasse linnakorterisse, heledast kasepuidust koonusjalad traditsioonilisema stiiliga elamusse, lisaks leiad siit veel igasuguseid muid erineva kuju ja värviga voodijalgu. Peatsiotsi on kokku aga lausa 9.

 

Selle voodi lisavarustusse kuuluvad äärmiselt praktilised vooditaskud, kuhu saab asetada ajakirjad, puldi ja muidugi kõik selle, mille laste silme eest peitu tahad panna (Sa küll praegu ei näe seda, aga pilgutan seda kirjutades silma).

 

Red sarja voodiraam


Väärt voodilahendus mõistliku hinnaga. Mööblikangaga kaetud kvaliteetse puitraami peal pakub lisamugavust High Resilience porolooni (tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam) kiht.  Voodiraamile ostetud madratsit on võimalik pöörata nii risti- kui pikisuunas, see tagab madratsile pikema kasutusea.

 

Lihtne ja mugav lahendus lastevoodisse


Blue sarja lastemadratsi sees on mini-bonell vedrustus, madratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Madratsikate on eemaldatav ja pestav. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit, kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madratsi hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega. See on ainulaadne, allergiat ja astmat vähendav tehnoloogia, mille käigus lisatakse kangale mikrokapslid looduslike probiootiliste bakteritega. Ühesõnaga, sellel uneasemel on olemas kõik omadused, mis ühel VÄGA heal lastemadratsil olema peavad!

 

Osta järelmaksuga


Viimasel ajal on palju positiivset tagasisidet pälvinud Textelle järelmaksusüsteem, mis teeb asjad oluliselt lihtsamaks. Panin selle palli veerema juba 2017. aasta sügisel, sest tean omast käest, kui keeruline võib olla pere eelarvesse mitme suure ostu üheaegne mahutamine. Selle kõige kohta saad lähemalt lugeda siit või otse minuga – number ikka sama, 52 44 113.

 

Uue aasta uudistoodete ootuses

 

Anu