Sleepwell

Sleepwell – ilus päev algab hästi magatud ööst!


Sleepwell – ilus päev algab hästi magatud ööstKevadel tõi Sleepwell turule uue kollektsiooni, mis on varasemast veelgi mugavam ja kvaliteetsem. Endiselt on olemas mitmed vanad lemmikud, nagu näiteks Sleepwell Red mootorvoodi, luksuslik sahtlitega Sleepwell Black kontinentaalvoodi ja Blue sarja kušetid, kuid saabunud on ka täiesti uusi põnevaid uneasemeid, millest ilmselt üsna pea samasugused hitt-tooted saavad.

 

Varasemast tuntud voodid, madratsid ja kušetid on saanud uue kuue ja kohati ka uue sisu.

 

Mis muutus?


  • Vahetusid kõik kangad.
  • Uus kangatöötlus RucoPur, mis tagab ideaalse magamistemperatuuri.
  • Etno kangal on uus ja stiilne rahvusliku Haapsalu salli motiiviga disain.
  • RED ja BLACK sarja vedrud on 2 cm senisest kõrgemad.
  • BLUE kontinentaalvoodi vedrumadrats on pocket vedruga (varem bonell).
  • BLACK sarja kontinentaalvoodi aluskušetid on pocket vedruga (varem bonell).
  • Senisest suurem mööblikangaste valik: BLUE sarjas 2, RED sarjas 6 ja BLACK sarjas 8 kangast.
  • Senisest oluliselt suurem peatsiotste valik.
  • Senisest oluliselt suurem jalgade valik. Enamik jalgu nüüd lihtsalt alla keeratavad (keermepulgaga).
  • Uued materjalid: Jute lateks, Pulse lateks, profileeritud lateks, Serene (visco)poroloon, Air-pocket vedrud, 3D kangas.

 

Kindlasti tasub aga pilk peale heita ja kodusisustust täiendada järgmiste uustulnukatega.

 

Kušetiks maskeerunud panipaik. Või siis vastupidi.


Kui on üks asi, mille oma tudengist võsukesele esimesse üürikasse kaasa peaksid andma, siis on see Sleepwell Red Pocket Storage kušett. Ülimalt mugav, samas stiilne. Valikus on 6 erinevat kangast, juurde saab osta peatsiotsa ja vooditaskud. Kui ühest saab järsku kaks, nagu noortel ikka kombeks on, siis pole probleemi – osta aga teine samasugune juurde ning voilà, kušeti asemel on nüüd hoopis kontinentaalvoodi.

 

Sleepwell Red Pocket vedrumadratsi edasiarendus


Sleepwell Red Pocket nime kandvaid madratseid oleme me müünud juba mitu aastat ja nõudlus nende järgi ei paista vaibuvat. Nüüd on nende sekka lisandunud Sleepwell Red Pocket Plus, jäigemat tüüpi vedrumadrats. Red Pocket Plusi külgedel on 3D-kangast riba, mis võimaldab õhul paremini läbi madratsi liikuda. Ühel poolel High Resilience poroloon, teisel perforeeritud Serene™ poroloon, mis moodustab keha ümber pehme ja mõnusa vormi, tagades nii lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse.

 

Unegurmaanide unistus – Sleepwell Black Continental Air Pocket


See voodi on lihtsalt nii äge, et sõnadest jääb puudu. Luksuslik kontinentaalvoodi, mis koosneb kahest pocket-vedruga aluskušetist ja Air-pocket vedrudega madratsist. Vedrumadratsi sisuks on 5-tsooniline Air-pocket vedrustus, kus vedrukottidesse on lõigatud õhutsirkulatsiooni tekitamiseks väikesed sälgud. Õhu parema liikumise tagamiseks on mõlemal pool vedrude peal perforeeritud, suure tihedusega, vastupidav High Resilience poroloonikiht. Kõlab keeruliselt, aga üks on kindel – selles voodis magad küll muinasjutuliselt hästi.

 

Öökapid


Sleepwell laiendab järk-järgult oma sortimenti ja mis võiks olla parem täiendus uhkele kontinentaalvoodile või nutikalt kombineeritud kušetile ja panipaigale kui üks korralik tammepuidust öökapp. Põhjamaise disainiga öökapid on saadaval kahes värvitoonis: naturaalne tamm ja must. Kapil on vaikselt sulguv sahtel ja mahukas riiuliosa.

 

Vaata kõiki Sleepwelli tooteid siit: Sleepwell

 

Ja kui vajad ostu tegemisel nõu, siis helista mulle kindlasti: 52 44 113

 

Uute toodete lainel ja rõõmsate tervitustega

Anu