Suvi on pulmade ja pillerkaari aeg. Kuigi paljud värskelt abieluranda sõudjad ootavad kingitust ümbriku sees, on järjest enam ka neid, kes eelistavad midagi personaalsemat ja läbimõeldumat. Siidist voodipesu on luksuslik, romantiline ja samas ka praktiline – siid sobib kasutamiseks aastaringselt ja õige hoolduse korral säilitab oma kauni väljanägemise pikaks ajaks. Seetõttu on siidist voodipesu ilus kink nii värskelt armunutele kui ka neile, kes hõbe- või kuldpulmi tähistavad!

 

Loodusliku materjali võlud


Siidist voodipesu hoiab õiget kehatemperatuuri ja niiskustaset. Siid on üks vähestest materjalidest, mis aitab leevendada tüütuid kuumahoogusid, olgu need põhjustatud siis beebiootusest või hoopis ealistest iseärasustest. Magades siidist padjapüüril on nägu kordades värskem ja juuksed siledamad kui ükskõik millist teist materjali kasutades — siidist voodiriietega ärkad igal hommikul nagu filmistaar!

 

Siidist voodiriided sobivad isegi väga tundliku nahaga inimestele ja neile, kes kannatavad astma või allergiate käes. Siid peletab eemale tolmulestad ja hallitusseente alged, olles seega palju tervisesõbralikum kui sünteetilised kangad.

 

Mitte ainult naistele


Siidist voodipesu oskavad kindlasti hinnata nii mehed kui naised. Ega hedonistliku eluviisiga Hugh Hefner ilmaasjata siidist hommikumantlis ringi ei lehvinud, ju ta teadis, et teist nii võrratut materjali lihtsalt pole olemas!

 

Lillebuketid närbuvad ja ümbrikku pandud rahatähed kuluvad kiiresti, kuid siidist voodiriiete pehme puudutus on ka aastate möödudes sama nauditav kui esimesel ööl. Mis võiks olla veel parem kingitus, kui igaöine rahulik ja sügav uni, eriti tänapäeva stressirikkas maailmas?

 

Vaata Textelle siiditooteid siit:

www.textelle.ee/magamistuppa/voodipesu/siidist

www.textelle.ee/magamistuppa/voodipesu/a-akaarsiidist

 

 

Kasutatud allikas: https://www.everydayhealth.com/skin-and-beauty-pictures/surprising-benefits-of-silk.aspx