Mida kinkida emale, isale, lastele ja sõpradele?


jõulukingid

Jõulud tulevad alati sama ootamatult nagu esimene lumi. Niipea kui kurgid purki saavad, on juba sügis ja siis järsku vaid loetud nädalad jõuludeni. Igal aastal luban endale, et seekord valmistun pühadeks õigeaegselt – kingid ostan enne kaubakeskuste jõulumöllu algust ära ja pakkimist ei jäta 24. detsembri hommikuks.

 

Ideed on üllad aga teostusega nii nagu alati: lihtsalt nii kiire on, et pole sellelgi aastal mõtlemisest kaugemale jõudnud. Õnneks on mul midagi, mis hädast välja päästab – suur ladu ja rikkaliku valikuga e-pood! Ja siit leiad abi Sinagi, kes Sa minuga samas paadis oled.

 

Kui tellid enne 12. detsembrit, siis saad kingid kindlasti jõuludeks kätte ja ei pea suurtes keskustes endale keset aevastavat ja lärmavat rahvamassi küünarnukkidega teed rajama. Paar klikki ja pakid olemas, ilma liigse rabelemiseta.

 

Kõik mu armsad südamesõbrad ja pereliikmed, teie ärge palun nüüd sellest lausest edasi lugege, muidu saate teada, mis jõuluvanal teile varuks on. Vihjeks mainin ka, et ise ootan jõuluvanalt ainult üht – head seljakotti suvisteks loodusmatkadeks. Sest kaugel see jaanipäevgi enam on.

 

Vanemad ja vanavanemad


Vill on alati kindla peale minek, sellega ei saa eksida. Kes ei tahaks omale lambavillaseid susse, sooja pleedi või pehmet villatekki? (Mina ei taha, sest mul juba on, aga kellel pole, siis viimane aeg sellest rõõmust osa saada.)

 

Lapsed


Üks nimi – Sipsik. Jah, võib-olla tabab mind iga kord seda vahvat triibulist tegelast vaadates nostalgiahoog, aga sellegipoolest julgen öelda, et Sipsik toob lastele alati naeratuse näole. Kuidas saaks teda vaadates tõsiseks jääda? Ostsin paar aastat tagasi oma lapselapsele ja soovitan kõigil teistel sama teha, Sipsik on iga kell parem kink kui mõni välismaine peene nimega miniseelikus tirts.

 

Preilid, daamid, matroonid


Kui on üks materjal, mida eranditult kõik naised armastavad, siis on see siid. Selle tekstiili headest omadustest võiks rääkima jäädagi – silub kiharad, vähendab kortse (päriselt ka!), aitab kuumahoogude korral (tead küll, mida silmas pean). Ja loomulikult näeb kõige selle juures alati suurepärane välja, ka pärast ei-tea-mitmendat kasutuskorda. Siidist voodipesu või öösärk kestab õige hoolduse korral aastaid ning on seepärast igal juhul investeeringut väärt.

 

Mehed


 

Meesperele teeb kindlasti rõõmu üks äge kott- või tugitool. Kui tegemist on saunafänniga, siis ehk hoopis mugav saunaseelik või hommikumantel.

 

Tule ja vaata e-poes ringi – siin on allergiavabu patju ja tekke, uhkete mustrikombinatsioonidega voodipesu, rahvuslike motiividega kodutekstiili ja muidugi igas variandis madratseid, kontinentaalvoodeid ja kušette.

 

Need viimati mainitud esemed küll kingipakki ei mahu, aga iseendale peab ju ka vahel mõtlema ja miks mitte end luksusliku magamisasemega hellitada. Pärast jõule oled nagunii korraliku puhkuse auga välja teeninud.

 

Soovin kõigile rahulikku detsembrit ja ilusaid saabuvaid pühi! Kui vajad kinkide valimisel nõu, siis helista julgelt, kahe peale me hätta küll ei jää: 52 44 113

 

Päkapikk Anu