Turvaline ostukoht
 
 

Siid – tekstiilide kuninganna

Käes on aasta kõige pimedam periood, mil võib rahumeeli ennast hellitada lasta millelgi keha ja meeli paitaval, näiteks siidist voodipesul. Siid on õigusega tituleeritud tekstiilide kuningannaks, sest lisaks luksuslikule välimusele on sellel materjalil väga palju teisi suurepäraseid omadusi. 

Poe sügistuulte eest peitu!

Hoidised on purkides, töö- või koolielu on hoo sisse saanud, värvilised lehed sillutavad jalutusrada ja päevad on hakanud lühemaks muutuma. Käes on sügis. See romantiline periood, mil jahedamad ja tuulisemad ilmad annavad loa tubasteks tegevusteks. Sügis on küll ka pime ja jahe aastaaeg, kuid oma maitse järgi kodu sisustades võib see olla üks nauditavamaid. Aurav teetass kõrvale ja e-poest mõnusaid kodukaupu valima!

Mootorvoodi teeb elu mugavaks!

Kas oled olnud olukorras, kus tahaksid voodis telerit vaadata, tööd teha või raamatut lugeda, kuid voodi peatsile nõjatuda on ebamugav? Patjadest ehitatud kuhi selja taga vajub ka lössi ja pea asend on vale? Kui tuleb tuttav ette, siis tasub mõelda mootorvoodi soetamise peale.

Puitmööbel – sajanditepikkune kogemus

Kodu sisustuse valimisel lähtutakse harilikult kogu elamise stiilist. Kellele sobib valgusküllane Skandinaavia stiil heledate seinte ja mööbliga, kellele jällegi julged värvid ja taaskasutus, mõni eelistab maalähedust ning naturaalsust seinte ja mööbli näol. Ükskõik milline kujundus südamelähedasem on, möbleerimise ja sisustuselementiga kujundatakse just endale sobiv unikaalne interjöör.

Jaanitulelt puududa ei tohi!

Pikalt oodatud aasta valgeim päev on taas ukse ees. See on leedopäev ehk tänapäeval rohkem tuntud kui jaanipäev. See on päev, mil juba meie esivanemad viskasid adrad ja kõblad aidanurka, sest tööd ei tohtinud teha. Ent vaarvanemate ajast on jäänud meile hulk uskumusi ja rituaale, mida just jaanipäeval teha võiks, et saabuks või jätkuks armuõnn, viljaõnn ja koduõnn. 

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 58

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 12