Allergiavabad padjad

SleepAngel® toodab maailma puhtaimaid patju


Kevadeti tõstatub minu jaoks alati allergiavabade toodete küsimus – mitmed sõbrad ja tuttavad vajavad abi antiallergiliste tekkide ja patjade leidmisel. Ise ma õnneks tolmuallergia käes ei kannata, õietolm mind ei kimbuta ja padjad-tekid on mul ka täitsa tavalised, ilma eriliste tulede ja viledeta.

Villatekid

Lambavillatooted on nõutud kaup

Vill on mõnus ja naturaalne materjal, mis oma suurepäraste omaduste tõttu sobib kasutamiseks aastaringselt, kuid erilise hoo saab villakaupade müük sisse ikka siis, kui ilmad külmad ja suvine soojus näib veel igaviku kaugusel olevat.

Rahvuslikud mustrid kodutekstiilil

Etnomustrid loovad kodutunnet


Rahvuslikud mustrid ja naturaalne kangas moodustavad võluva kombinatsiooni, seda nii rõivaste kui ka kodutekstiili puhul.

 

Nuputad, kuidas äsja renoveeritud talumajas vanade aegade hubasust säilitada? Kihelkonnatriipudes padjad, etnomustriga tekid ja tikanditega köögirätikud on kindla peale minek (loe: ämm ei hakka tuppa astudes kohe linnarahva maitsetuse üle ohkima). Murrad pead, mida presidendi vastuvõtule selga panna? Kodukandi rahvarõivas meeldib ühtmoodi hästi nii publikule kui moepolitseile. Tahad teha meeldejääva kingituse võõrsil elavale sõbrale? Eestimaiste motiividega kodutekstiil paneb igaühe heldima.

Jõulukingid

Mida kinkida emale, isale, lastele ja sõpradele?


Jõulud tulevad alati sama ootamatult nagu esimene lumi. Niipea kui kurgid purki saavad, on juba sügis ja siis järsku vaid loetud nädalad jõuludeni. Igal aastal luban endale, et seekord valmistun pühadeks õigeaegselt – kingid ostan enne kaubakeskuste jõulumöllu algust ära ja pakkimist ei jäta 24. detsembri hommikuks.

 

Ideed on üllad, aga teostusega nii nagu alati: lihtsalt nii kiire on, et pole sellelgi aastal mõtlemisest kaugemale jõudnud. Õnneks on mul midagi, mis hädast välja päästab – suur ladu ja rikkaliku valikuga e-pood! Ja siit leiad abi Sinagi, kes Sa minuga samas paadis oled.

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 80

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16