Turvaline ostukoht
 
 

Tingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad textelle.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Textelle OÜ. (edaspidi Veebipood textelle.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad textelle.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Veebipood textelle.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.textelle.ee

2. Hinnainfo
1) Kõik veebipoes textelle.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2) Ostudele lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (30 päeva pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Textelle OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood textelle.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.textelle.ee

3. Tellimuse vormistamine ja tasumine
          Ostukorvi tellimuse vormistamiseks vajutage nuppu „Vormista tellimus“ ja täitke kõik küsitud andmed. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-postile tellimuse kinnitus-arve.
Kaupade eest maksmiseks on 3 võimalust: 1)pangalingi kaudu (Swedbank ja SEB) 2) arvega 3) krediitkaardiga (PayPal)
1)Pangalingiga makstes vajutage endale sobiva panga lingil (Swedbank või SEB). Te peate oma panga kontole sisselogima ning makse sooritama. Pärast makse sooritamist vajutage pangakontol olles kindlasti nupule "tagasi kaupmehe juurde".
2) Arvega maksmisel tehke valik lahtrisse „Arvega“ , tellimuse kinnitamise järel saate arvet näha ja välja printida.
3) Krediitkaardiga maksmiseks tuleb valida makseviiside alt krediitkaart. 

4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood textelle.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood textelle.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood textelle-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 30 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.


5. Tellitud kauba lähetamine 
Kliendi esitatud tellimus kinnitatakse Textelle poolt 24 tunni jooksul alates tellimuse esitamisest ning ostuhinna tasumisest vähemalt 50% ulatuses. Vastavasisuline teade saadetakse kliendi e-postile.
Juhul, kui kliendi tellimust ei õnnestu täita, teavitatakse klienti sellest eelnimetatud aja jooksul ning tagastatakse tasutud ostuhind 2 pangapäeva jooksul.
Tellitud kaup lähetatakse OÜ Textelle poolt teele Eesti Posti või SmartPost kullerite vahendusel vähemalt 7 päeva jooksul alates kogu kauba ostuhinna (s.h. kohaletoimetamistasu) laekumisest OÜ Textelle arvelduskontole, v.a. juhul, kui konkreetse toote juures on märge, et selle lähetamise ja / või kohaletoimetamise aeg erineb käesolevates üldtingimustest fikseeritust.
Kaup toimetatakse kliendi poolt tellimuse vormistamisel viidatud kullerfirma pakiautomaati, kust klient saab tellitud kauba kätte kas e-postiga ja/või sms-na saadud turvakoodi sisestamisel.
Pakiautomaadi turvakood hoidke alles, kuni 14-päevane tagastusõiguse periood on möödunud – kauba saate vajadusel tagastada kasutades sama pakiautomaatd turvakoodi.
Palume tähele panna, et ülalnimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole OÜ Textelle määratleda! 

Veebipood textelle.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood textelle.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

   
 1. Tellitud kauba kättesaamine

  Kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:

  1) Postipakk. Kaup saadetakse Teie elukoha järgsesse postkontorisse (ELS Pluss postkontor). Postkontor saadab Teile esmalt postipaki teate ning siis saate kaubale postkontorisse järgi minna. Teie pakki hoitakse postkontoris maksimaalselt 10 päeva alates Teile saadetud esimesest postiteatise saatmisest. Kui Te 10 päeva jooksul ei ole pakile järgi läinud, saadetakse pakk tagasi meie firmale ning see ei kuulu enam Teile edastamiseks. Sellisel juhul kannab ostja tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole, välja arvatud juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule.
  2) Kullerteenus. Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms) kohale kuller.
  Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vm) kohale kuller. Kuller võtab Teiega eelnevalt telefonitsi ühendust ning lepite kokku kella-aja, millal ta võib Teile paki kohale tuua. Kullerteenuse korral võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta). Kui aga kokku lepitud kella-ajal kedagi kohal ei olnud, siis jätab kuller Teile postkasti teate ning peate pakile ise postkontorisse järele minema. Kui Te ei ole pakile 7 päeva jooksul järele läinud, lisandub iga päeva eest, mil Teie kaup postkontoris seisab lisatasu paki hoiustamise eest.
  3)Kaup saadetakse Teie poolt valitud Smartposti või Post24 pakiautomaati.

  NB! Suuremõõtmeliste kaupade puhul nagu näiteks madratsid, diivanid, jne kehtivad erinebad transporditasud, mis näidatakse ära vastavate kaupade kirjelduste juures.
 2.  
 3. Pretensioonide esitamine

  Pretensioonide esitamise õigus asja või asjade kohta vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. (VÕS § 218 lg 2)Esimesel kuuel kuul peab müüja tõestama, et tegemist ei ole tootmispraagiga. Järgmised 1,5 aastat peab tõestama klient, et tegemist on tootmispraagiga. Toote garantiitunnistuseks on Teile e-postiga saadetud arve.Võtke alati meiega ühendust, kui teil on tellitud kaupadega tekkinud probleeme, proovime kõigele vaatamata leida sobiva lahenduse teile.  Kaebuse palume esitada kirjalikus vormis, kuhu märkida: tarbija nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, kauba või teenuse puudus, Textellele esitatav nõue, viide garantiid tõendavale dokumendile (arvele). Textelle vastab kliendi kirjalikule kaebusele 15 päeva jooksul (TKS § 19 lg 6).
 4.  
 5. Privaatsus 
  Kõik textelle.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.  OÜ Textelle ei avalda ega edasta registreerimisel ja kauba tellimisel sisestatud andmeid kolmandatele isikutele v.a. juhul, kui seda kohustab seadus. Kui klient soovib kauba tellida posti või kulleriga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress, kullerpakkide puhul lisaks telefoninumber ja/või e-mail. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse