Turvaline ostukoht
 
 

Kauba tagastamine

Teil on õigus toode 14 päeva jooksul , arvestades kauba kättesaamisest tagastada või ümber vahetada ((ilma põhjendamata).
.
Kaupa saab ümber vahetada nii sama toote teise suuruse vastu kui ka mõne teiseTextelle e-poe toote vastu.

Kauba tagastamiseks ja/või ümbervahetamiseks  saatke kiri meie e-mailile info@textelle.eekus on ära toodud järgmine info: tarbija nimi ja kontaktandned,  tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

Tagastatud kauba eest kannab OÜ Textelle ostjale raha tagasi 14 tööpäeva jooksul alates tagastamise avaldusest aadressile info@textelle.ee 
Kauba tagastamisega seotud kulud kannab klient. Kui tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode), tasub tagastamisega seotud kulud Textelle.
NB! Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult kasutamata ja rikkumata tooteid millel on küljes kõik sildid ning millel on säilinud pakend!   
 Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
Kõigile OÜ Textelle poolt müüdud kaupadele kehtib pretensioonide esitamine Võlaõigusseaduses ettenähtud korras.

Kui tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.