Turvaline ostukoht
 
 

Puitmööbel – sajanditepikkune kogemus

Kodu sisustuse valimisel lähtutakse harilikult kogu elamise stiilist. Kellele sobib valgusküllane Skandinaavia stiil heledate seinte ja mööbliga, kellele jällegi julged värvid ja taaskasutus, mõni eelistab maalähedust ning naturaalsust seinte ja mööbli näol. Ükskõik milline kujundus südamelähedasem on, möbleerimise ja sisustuselementiga kujundatakse just endale sobiv unikaalne interjöör.

Jaanitulelt puududa ei tohi!

Pikalt oodatud aasta valgeim päev on taas ukse ees. See on leedopäev ehk tänapäeval rohkem tuntud kui jaanipäev. See on päev, mil juba meie esivanemad viskasid adrad ja kõblad aidanurka, sest tööd ei tohtinud teha. Ent vaarvanemate ajast on jäänud meile hulk uskumusi ja rituaale, mida just jaanipäeval teha võiks, et saabuks või jätkuks armuõnn, viljaõnn ja koduõnn. 

VVV: ära vihasta, ära võrdle, ära virise!

Lehekuu esimestel nädalatel, kui ilm oli veel põhjamaiselt karge ning kevadekuulutajad näisid olevat jäädavalt peitu pugenud, palusime me Textelle Facebooki sõpradel saata meile tarkuseteri ja ilusaid mõtteid, mida nende emad ja vanaemad järeltulevate põlvedega oma piiritust varasalvest aastate jooksul jaganud on. 

Kuidas valida kardinaid?

Kardinad on oluline osa ükskõik millise ruumi sisekujundusest ning nende valik võib kohati üsna keeruliseks osutuda. Kas võtta paneel- või roomakardinad, puuvill või kunstmaterjal, erksad mustrid või tagasihoidlikud värvid? Variante tundub olevat lõputult, seepärast panime kirja mõned juhised, mis selle tähtsa otsuse juures võivad abiks olla.

Kevad südames

Kui peeglist vaatab igal hommikul vastu lumivalge jumega kummitus Casper, sõbrannade suust kuuleb üha tihemini sõnu „rand“ ja „vorm“ ning ämm küsib juba kolmandat korda, kuidas sul tomatite ettekasvatamine edeneb, siis võid olla üsna kindel, et märkamatult on taas saabunud kevad. Ja see tähendab lisaks (tegemata) külvamistöödele ja (olematule) rannavormile ainult üht – suurpuhastust!

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 55

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 11