Turvaline ostukoht
 
 

Kuidas valida kardinaid?

Kardinad on oluline osa ükskõik millise ruumi sisekujundusest ning nende valik võib kohati üsna keeruliseks osutuda. Kas võtta paneel- või roomakardinad, puuvill või kunstmaterjal, erksad mustrid või tagasihoidlikud värvid? Variante tundub olevat lõputult, seepärast panime kirja mõned juhised, mis selle tähtsa otsuse juures võivad abiks olla.

Kevad südames

Kui peeglist vaatab igal hommikul vastu lumivalge jumega kummitus Casper, sõbrannade suust kuuleb üha tihemini sõnu „rand“ ja „vorm“ ning ämm küsib juba kolmandat korda, kuidas sul tomatite ettekasvatamine edeneb, siis võid olla üsna kindel, et märkamatult on taas saabunud kevad. Ja see tähendab lisaks (tegemata) külvamistöödele ja (olematule) rannavormile ainult üht – suurpuhastust!

10 kingiideed sõbrapäevaks

14. veebruaril tähistab maailm valentinipäeva, mis Eestis on tuntud ka sõbrapäeva nime all. Millest valentinipäeva tähistamise traditsioon kunagi alguse sai, selle kohta on mitmeid erinevaid versioone. Üks legend räägib Rooma preestrist, kes salaja noori armunuid paari pani – nimelt oli Rooma keiser keelanud noorte meeste abiellumise, sest pidas vallalisi noormehi paremateks sõduriteks kui neid, kel kodus noorik ootamas oli. Käsu eiramise eest heideti preester vangi, hiljem aga kuulutati kõigi armastajate kaitsepatrooniks.

„Sanatoorium... Sanatoorium, see on puhkus, baar, naised, muusika!“

Sanatooriumid on siinkandis au sees olnud juba aastakümneid, kuigi tänapäeval on nad tuntud ka pigem kui spaad ja spaahotellid. Kui legendaarses kodumaises kassahitis seilasid seltsimehed unetud looduse rüppe ravimõnusid nautima, siis kiire päevagraafikuga tööinimene keset uue aasta alguse saginat seda luksust endale pahatihti lubada ei saa. Rääkimata sellest, et peale jõule on paljude jaoks pangakonto vaatamine vähemal või suuremal määral meeleolu langetav ja seega igati mittesoovitatav tegevus.

Aastavahetuspidu koduseinte vahel – kuidas lihtsate vahenditega meeldejääv õhtu korraldada?

Vana aasta minekut ja uue tulekut ei pea tingimata ballisaalis või restorani laua taga tähistama, mõnus õhtu oma pere või lähemate sõprade ringis on sageli palju meeleolukam ja mõnusam, kui võõraste seas šampusekorkide paugutamine ja kohustuslike kallistuste-põsemuside jagamine.

 

Selleks, et kodune pidu hästi õnnestuks, kogusime kokku mõned ideed ja näpunäited, millest inspiratsiooni ammutada. Igal perenaisel on küll enamasti omad nipid-trikid varrukast võtta, aga vahel on huvitav ka teiste elutubadesse piiluda,  sealt saadud mõtteid edasi arendada ning pärast oma käega järgi proovida.

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 52

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 11