Turvaline ostukoht
 
 

„Sanatoorium... Sanatoorium, see on puhkus, baar, naised, muusika!“

Sanatooriumid on siinkandis au sees olnud juba aastakümneid, kuigi tänapäeval on nad tuntud ka pigem kui spaad ja spaahotellid. Kui legendaarses kodumaises kassahitis seilasid seltsimehed unetud looduse rüppe ravimõnusid nautima, siis kiire päevagraafikuga tööinimene keset uue aasta alguse saginat seda luksust endale pahatihti lubada ei saa. Rääkimata sellest, et peale jõule on paljude jaoks pangakonto vaatamine vähemal või suuremal määral meeleolu langetav ja seega igati mittesoovitatav tegevus.

Aastavahetuspidu koduseinte vahel – kuidas lihtsate vahenditega meeldejääv õhtu korraldada?

Vana aasta minekut ja uue tulekut ei pea tingimata ballisaalis või restorani laua taga tähistama, mõnus õhtu oma pere või lähemate sõprade ringis on sageli palju meeleolukam ja mõnusam, kui võõraste seas šampusekorkide paugutamine ja kohustuslike kallistuste-põsemuside jagamine.

 

Selleks, et kodune pidu hästi õnnestuks, kogusime kokku mõned ideed ja näpunäited, millest inspiratsiooni ammutada. Igal perenaisel on küll enamasti omad nipid-trikid varrukast võtta, aga vahel on huvitav ka teiste elutubadesse piiluda,  sealt saadud mõtteid edasi arendada ning pärast oma käega järgi proovida.

Mida pista kingikotti?

Piparkoogilõhnaline jõulukuu koputab vargsi uksele ja üsna pea on päkapikkudel käed-jalad toimetamist täis. Kui otsid jõuluvana kingikoti täitmiseks inspiratsiooni, siis on see postitus just Sulle!

 

Textelle e-poes on peamine rõhuasetus algusest peale olnud kodumaisel kodukaubal, kuigi sekka leiab siit ka pehmet Uus-Meremaa lambavilla, Türgist pärit idamaise hõnguga bambustekstiili ja veel nipet-näpet piiritagust kraami.  

Jõuluks tanu alla – sisustusnipid, millega armastust ligi tõmmata!

Jahedatel sombustel sügisõhtutel  töölt koju vantsides on ütlemata mõnus mõelda, et kohe-kohe koduuksest sisse astudes võid kallimale kaissu pugeda ja sooja tekiga diivanile kerra tõmmata. Kuum kakao, vihmasabin akna taga, päevamuljete vahetamine ja ühised lemmikseriaalid....mida aga teha siis, kui kodus kedagi ootamas pole ja vallalisepõlve üksindus pimedal aastaajal tasahilju taas põue poeb?

Kus on valmistatud Textelle kodukaubad?

Läbi aastate oleme Textelle e-poes püüdnud hoida võimalikult palju kodumaist tootevalikut ning uut kaupa otsides püüame alati eelistada neid kaubamärke, mis on pärit siitsamast kodusest Eestist. Tänaseks on ligikaudu 90% meie poes müüdavatest toodetest eestimaised ning valmistatud hoole ja armastusega nii pealinnas, Lõuna-Eestis kui ka ühe kauge metsatalu hubase katuse all.

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 49

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 10